Witamy na stronach Imperium Szkoleń

       Witamy na stronie Imperium Szkoleń. Podążamy za nowymi trendami w świecie i oferujemy produkty na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były bezpieczne. Profesjonalizm, dbałość o klienta, innowacyjność to tylko część zalet naszej firmy.Sukcesem naszej firmy jest wzajemne uzupełnianie się trzech podstawowych filarów na których budujemy własną markę:

Salon fryzjerski

Czytaj więcej...

Magia Laserów

Czytaj więcej...

Centrum Szkoleń

Czytaj więcej...

Usługi  w Imperium Wizażu:

 • Profesjonalne doradztwo,
 • Strzyżenie damskie i męskie,
 • Fryzury dzienne i wieczorowe,
 • Fryzury ślubne i studniówkowe,
 • Koloryzacja ,dekoloryzacja i baleyage
 • Trwała ondulacja
 • Trwałe prostowanie włosów
 • Zagęszczanie i przedłużanie włosów metodą BALMAIN
 • Zabiegi pielęgnacyjne włosów oraz lecznicze skóry głowy
 • Rekonstrukcja włosów
 • Tuszowanie siwych włosów (COVER 5′)

Czytaj więcej…

Nasz salon to Magia Laserów – medycyna estetyczna korzystająca z najnowszych technologii, pozwala między innymi na korygowanie zmarszczek, poprawę kondycji skóry i włosów, usuwanie plam i przebarwień, leczenie rozstępów oraz cellulitu. Nasza misja skupia się na zaspakajaniu pragnień i potrzeb klientów. Oferujemy również inne zabiegi mające na celu spełnić marzenia klienta o perfekcyjnym wyglądzie.
Pragniemy zagwarantować Państwu pełne zadowolenie z naszych usług, przywrócić wiarę we własny urok i wdzięk, a także wewnętrzną równowagę i wspaniałe samopoczucie.

Laseroterapia frakcyjna polega na stymulacji włókien kolagenowych do przebudowy a tym samym rewitalizacji (odmłodzenia) skóry. Efekt powyższy osiąga się poprzez wykonywanie tysięcy mikrodziurek w skórze, odparowania ich z pozostawieniem wokół zdrowej nieuszkodzonej tkanki. W miejsce tych odparowanych mikrokolumn wytwarza się zdrowa skóra wypełniająca te ubytki. Laser frakcyjny pozwala dotrzeć do głębokich warstw skóry, dzięki czemu stymulacja następuje na całej jej grubości. Dzięki dużej szybkości impulsów czas trwania zabiegu wynosi od kilku do kilkunastu minut. W procesie leczenia nie ma ran, a przebudowa kolagenu trwa jeszcze długo po zabiegu (nawet do 12 miesięcy).

Diodowy laser terapeutyczny MED300 tylko w Imperium Wizażu w Szczecinie jest urządzeniem zaprojektowanym dla szerokiej gamy zastosowań medycznych i kosmetologicznych. Źródłem promieniowania w tym laserze jest półprzewodnikowa dioda laserowa najnowszej generacji. Laser generuje ciągłe promieniowanie o regulowanej mocy. Laser diodowy MED300 zapewnia najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów połączone z komfortem pacjenta. Zastosowanie najskuteczniejszej długości fali – 808nm jest gwarancją sukcesu. Lasery z zakresu bliskiej podczerwieni najlepiej absorbują się w melaninie, dzięki zastosowaniu długości 808nm możemy być pewni, że nasz laser poradzi sobie z bezpiecznym usunięciem owłosienia z każdej partii ciała. Laser usuwa niechciane owłosienie na stałe w prawie bezinwazyjny sposób, nie uszkadzając powierzchni skóry. Sama procedura jest bezbolesna, dzięki wbudowywanemu w głowicę zabiegową wyjątkowo efektywnego systemu chłodzenia.

Czytaj więcej…

Szkolenie Makijażu Permanentnego

Posiadamy wpis do krajowego rejestru placówek szkoleniowych i wszelkie niezbędne kompetencje.

Profesjonalne szkolenia na najwyższym poziomie.
Certyfikaty w języku niemieckim lub angielskim.
Zajęcia w małych grupach lub szkolenia indywidualne.

Naucz się precyzji i pewności siebie!
Naucz się jak zostać profesjonalistą!
Poznaj sekret makijażu permanentnego!

Szkolenie makijażu permanentnego, pozwala na zdobycie kwalifikacji z zakresu korygowania linii brwi, oczu oraz ust, podkreślenia ich naturalnego kształtu. Szkolenie makijażu permanentnego to naprawdę bardzo dobra inwestycja, jednakże tylko wtedy kiedy rozpoczniemy pracę z klientami będąc odpowiednio przygotowanymi. Nasze szkolenia  uczą więc nie tylko technik, ale również odpowiedniego podejścia do zawodu i odpowiedzialności jaka się z tym wiąże. Przyjdź na kurs prowadzony przez trenera reprezentującego poziom mistrzowski. Sprawdź autorski program szkoleniowy firmy
Imperium Wizażu w Szczecinie , który umożliwi Tobie w krótkim czasie prowadzenie profesjonalnych zabiegów.

Czytaj więcej…