OSOCZE I FIBRYNA – KURS MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

TOKSYNA BOTULINOWA – KURS MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
5 sierpnia 2019
NICI PDO I HAKI – KURS MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
5 sierpnia 2019
TOKSYNA BOTULINOWA – KURS MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
5 sierpnia 2019
NICI PDO I HAKI – KURS MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
5 sierpnia 2019

OSOCZE I FIBRYNA – KURS MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Osocze_banner

KURS MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

TEMAT SZKOLENIA:

KURS KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ: TECHNIKI POZYSKANIA AUTOLOGICZNYCH MATERIAŁÓW/OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO I UBOGOPŁYTKOWEGO/ / FIBRYNY KOMÓRKOWEJ I STRUKTURALNEJ /KOMÓREK MACIERZYSTYCH / AUTOLOGICZNEGO WYPEŁNIACZA

Cel edukacyjny

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności teoretycznych i praktycznych pozwalających na bezpieczne i zgodne z zasadami wykonywanie zabiegów medycznych technik pozyskiwania i podawania Osocza Bogatopłytkowego i Fibryny. Umiejętności: nabycie nowych technik wykonywania zabiegów z zastosowaniem Osocza i Fibryny w zabiegach kosmetologii estetycznej. Kompetencje społeczne: Praktyczne doradztwo i konsultacje

Mezoterapia igłowa z użyciem osocza bogatopłytkowego i fibryny w zabiegach estetycznych

Część teoretyczna:

Omówienie podstawowych funkcji komórek ukladu krwiotwórczego ze szczególnym uwzględnieniem płytek krwi i zawartych w nich czynników wzrostu

Mechanizm działania i technika pozyskiwania osocza bogatopłytkowego i fibryny z krwi

Omówienie różnic w poszczególnych zestawach wykorzystywanych w otrzymywaniu osocza bogatopłytkowego

Wyjaśnienie zagadnienia niezbędnej koncentracji płytek krwi będącej podstawą do procesów bioodbudowy i namnażania kologenu w skórze

Teoretyczne podstawy procesu regeneracji skóry

Propozycje protokołów zabiegowych regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów rąk i owłosionej skóry głowy

Zastosowanie osocza bogatopłytkowego i fibryny w terapiach łączonych z laseroterapią i innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej

 

Część warsztatowa:

Technika pozyskania osocza bogatopłytkowego i fibryny. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego w leczeniu chorób skóry owłosionej głowy, rozstępów, przebarwień, blizn, łojotokowego zapalenia skóry, trądzika różowatego oraz w terapiach anti-aging. Różne sposoby iniekcji pozyskanego osocza bogatopłytkowego (napagge, mezoterapia klasyczna, mesoroller, maska z osocza, wypełnienie).

 

Praktyczne zastosowanie protokołów zabiegowych w regeneracji i bioodbudowie skóry twarzy, szyi, grzbietów dłoni, chorób owłosionej skóry głowy.

Zastosowanie osocza w wypełnianiu zmarszczek (autologiczna fibryna)

Efekty usługi (produkty), efekty uczenia się/kształcenia

Efektem kształcenia jest rozszerzenie kompetencji o nowe techniki zabiegowe. Usługa zatem sprzyja zwiększeniu potencjału przedsiębiorstwa, liczby klientów, zwiększeniu obrotów firmy i wzmocnieniu pozycji rynkowej w oparciu o wprowadzeniu usług zgodnych z nowoczesnymi technikami zabiegowymi.

Wiedza:Uczestnik po szkoleniu będzie posiadał uporządkowaną wiedzą z zakresu samodzielnego wykonywania zabiegów kosmetologii estetycznej.

Umiejętności:Uczestnik po szkoleniu będzie potrafił właściwie dobrać rodzaj zabiegu dla potrzeb klienta.

Kompetencje:Uczestnik po szkoleniu będzie potrafił wykonywać zabiegi kosmetologii estetycznej z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego i fibryny.

Grupa docelowa

Grupą docelową są kosmetyczki i kosmetolodzy pragnący rozszerzyć swoją ofertę gabinetową o nowe zabiegi z zaawansowanej kosmetologii estetycznej.

Materiały dla uczestników usługi:

Każdy z uczestników uzyska materiały szkoleniowe notatnik i długopis.

Informacje dodatkowe:

Imperium szkoleń zapewnia  wszystkie niezbędne środki i akcesoria do przeprowadzenia szkolenia na najwyższym poziomie.

  1. Szeroki zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej. 
  2. Duża ilość modelek podczas szkoleń
  3. Indywidualne podejście do kursantów.

Jeżeli chcesz zacząć przygodę z medycyną estetyczną, zgłoś się do Nas, a my pomożemy Tobie rozłożyć kwotę szkolenia na dogodne raty. Dzięki współpracy z firmą Medi Raty.

Lekarz prowadzący:

Lekarz medycyny estetycznej

Ukończył studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2015 roku. Pracował w Klinice Onkologii Ginekologicznej, gdzie rozpoczął szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Kontynuuję je w SPZOZ w Słupcy na oddziale Położniczo-Ginekologicznyml. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Odbył liczne szkolenia i kursy z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej oraz ginekologii estetycznej. Sam jest szkoleniowcem z zakresu zabiegów medycyny estetycznej od 2019 roku. Prowadzi szkolenia głownie z zakresu modelowania ust i modelowania twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego na poziomie zaawansowanym. Posiada kwalifikacje i ośmioletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu stosowania wypełniaczy do korekcji i modelowania tkanek miękkich, iniekcji toksyny botulinowej, mezoterapii, intralipoterapii i adipocytolizy, całościowej regeneracji skóry przy pomocy osocza bogatopłytkowego, endermologii, lasera frakcyjnego oraz liftingu twarzy i ciała z zastosowaniem nici.

 

Czas trwania: 1 dzień

Cena: 2500 PLN netto

Ilość osób w grupie: 2-4

Płatność ratalna

W naszych szkoleniach stawiamy na praktykę i przyjazną atmosferę. Po szkoleniu kursant otrzymuje certyfikat oraz skrypt szkoleniowy.

W trosce o jakość szkolenia- grupy są  dwu lub czteroosobowe.

WARUNEK ZAPISU NA SZKOLENIE:

  • Zapis na szkolenie można dokonać telefonicznie, mailowo lub osobiście.
  • Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 30% ceny szkolenia w terminie dwóch dni od daty zapisu.
  • Zapis na szkolenie przyjmujemy z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą  szkoleń z zakresu medycyny estetycznej oferowanych przez Imperium Szkoleń w Szczecinie.

Zapraszamy do obserwowania i śledzenia naszej strony na platformie Facebook i Instagram, pozwoli to Państwu być na bieżąco z naszymi ofertami szkoleniowymi, nowościami oraz promocjami.

Imperium Szkoleń

Jagiellońska 7

70-436 Szczecin

Tel.+48 601870898

Comments are closed.