Osocze i fibryna – KURS MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Botox – KURS MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
5 sierpnia 2019
Nici PDO – KURS MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
5 sierpnia 2019

Osocze i fibryna – KURS MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

KURS MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

TEMAT SZKOLENIA:

MEZOTERAPIA IGŁOWA Z UŻYCIEM OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO I FIBRYNY W ZABIEGACH KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

Cel edukacyjny

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności teoretycznych i praktycznych pozwalających na bezpieczne i zgodne z zasadami wykonywanie zabiegów medycznych technik pozyskiwania i podawania Osocza Bogatopłytkowego i Fibryny. Umiejętności: nabycie nowych technik wykonywania zabiegów z zastosowaniem Osocza i Fibryny w zabiegach kosmetologii estetycznej. Kompetencje społeczne: Praktyczne doradztwo i konsultacje

Mezoterapia igłowa z użyciem osocza bogatopłytkowego i fibryny w zabiegach estetycznych

Część teoretyczna:

Omówienie podstawowych funkcji komórek ukladu krwiotwórczego ze szczególnym uwzględnieniem płytek krwi i zawartych w nich czynników wzrostu

Mechanizm działania i technika pozyskiwania osocza bogatopłytkowego i fibryny z krwi

Omówienie różnic w poszczególnych zestawach wykorzystywanych w otrzymywaniu osocza bogatopłytkowego

Wyjaśnienie zagadnienia niezbędnej koncentracji płytek krwi będącej podstawą do procesów bioodbudowy i namnażania kologenu w skórze

Teoretyczne podstawy procesu regeneracji skóry

Propozycje protokołów zabiegowych regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów rąk i owłosionej skóry głowy

Zastosowanie osocza bogatopłytkowego i fibryny w terapiach łączonych z laseroterapią i innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej

 

Część warsztatowa:

Technika pozyskania osocza bogatopłytkowego i fibryny. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego w leczeniu chorób skóry owłosionej głowy, rozstępów, przebarwień, blizn, łojotokowego zapalenia skóry, trądzika różowatego oraz w terapiach anti-aging. Różne sposoby iniekcji pozyskanego osocza bogatopłytkowego (napagge, mezoterapia klasyczna, mesoroller, maska z osocza, wypełnienie).

 

Praktyczne zastosowanie protokołów zabiegowych w regeneracji i bioodbudowie skóry twarzy, szyi, grzbietów dłoni, chorób owłosionej skóry głowy.

Zastosowanie osocza w wypełnianiu zmarszczek (autologiczna fibryna)

Efekty usługi (produkty), efekty uczenia się/kształcenia

Efektem kształcenia jest rozszerzenie kompetencji o nowe techniki zabiegowe. Usługa zatem sprzyja zwiększeniu potencjału przedsiębiorstwa, liczby klientów, zwiększeniu obrotów firmy i wzmocnieniu pozycji rynkowej w oparciu o wprowadzeniu usług zgodnych z nowoczesnymi technikami zabiegowymi.

Wiedza:Uczestnik po szkoleniu będzie posiadał uporządkowaną wiedzą z zakresu samodzielnego wykonywania zabiegów kosmetologii estetycznej.

Umiejętności:Uczestnik po szkoleniu będzie potrafił właściwie dobrać rodzaj zabiegu dla potrzeb klienta.

Kompetencje:Uczestnik po szkoleniu będzie potrafił wykonywać zabiegi kosmetologii estetycznej z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego i fibryny.

Grupa docelowa

Grupą docelową są kosmetyczki i kosmetolodzy pragnący rozszerzyć swoją ofertę gabinetową o nowe zabiegi z zaawansowanej kosmetologii estetycznej.

Materiały dla uczestników usługi:

Każdy z uczestników uzyska materiały szkoleniowe notatnik i długopis.

Informacje dodatkowe:

Imperium szkoleń zapewnia  wszystkie niezbędne środki i akcesoria do przeprowadzenia szkolenia na najwyższym poziomie.

  1. Szeroki zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej. 
  2. Duża ilość modelek podczas szkoleń
  3. Indywidualne podejście do kursantów.

Jeżeli chcesz zacząć przygodę z medycyną estetyczną, zgłoś się do Nas, a my pomożemy Tobie rozłożyć kwotę szkolenia na dogodne raty. Dzięki współpracy z firmą Medi Raty.

Lekarz prowadzący:

Lekarz medycyny estetycznej  Norbert Żochowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, kierunek lekarski na Wydziale Stomatologii. Doświadczenie zawodowe nabywał w ośrodkach w Warszawie, Wielkiej Brytanii oraz Trójmieście, gdzie doskonalił swoje umiejętności z zakresu Chirurgii Stomatologicznej, Szczękowej i Implantologii. W 2012 roku nabył uprawnienia lekarza specjalisty medycyny estetycznej. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał w profesjonalnych centrach szkoleniowych pod okiem światowej sławy ekspertów w medycynie i dermatologii estetycznej.

„Medycyna estetyczna to moja pasja” mówi lekarz Norbert Żochowski. Zajmuje się jej wszystkimi aspektami: kwas hialuronowy (wypełniacze), botoks, osocze bogatopłytkowe, nici PDO, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia. Swoją wiedzę oraz umiejętności stale podnosi uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz kongresach dla lekarzy medycyny estetycznej.

Comments are closed.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?